+90 216 266 33 97
·
info@ozkanlegal.com
·
Pazartesi-Cuma 09:00-18:00
İLETİŞİME GEÇİN

Erhan Özkan

Kurucu Ortak

Email erhan@ozkanlegal.com

Phone 0 (216) 266 33 97

Kısa Özgeçmiş

Erhan Özkan, 2019 yılından itibaren kurucu ortak olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak meslek hayatına devam etmektedir. Uzmanlık alanı Uluslararası Ticaret Hukuku olup, daha çok icra hukuku, iş hukuku, şirketler hukuku alanına yoğunlaşmıştır. 

Erhan, eğitim hayatına, Yeditepe Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünde 2011 yılında başladıktan sonra 2012 yılında üstün başarı göstererek Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesine yatay geçiş yapmış ve 2016 yılında mezun olmuştur. Mezun olduğu yılı takip eden 2017 yılının başında ise Londra İngiltere’ye taşınarak eğitim hayatına orada devam etmiştir.

University of Westminster’da Uluslararası Ticaret Hukuku alanında yüksek lisans derecesini 2018 yılında üstün başarıyla tamamlayan Erhan yüksek lisans tezi olarak ise, ”FOB ve CIF Incoterm’lerinde taraf yükümlülükleri, 2010 INCOTERM’lerinin getirmiş olduğu yenilikler ve bunların Türk Ticaret Hukukuna alınması, yorumlanması ve İngiliz Hukuku ile kıyaslanması” konusunu ele almıştır. Bu tez aynı zamanda birçok dergi ve kaynaklarda yayımlanmış olup, talep edilmesi halinde ilgilisine mutlulukla paylaşılacaktır. Londra’daki eğitim hayatını başarıyla tamamladıktan sonra Türkiye’ye dönen Erhan, İstanbul’da yer alan bilinirliği yüksek hukuk bürolarında stajını tamamlamıştır.

Hali hazırda İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak 2019 yılından itibaren kurmuş olduğu hukuk bürosunda müvekkillerine hizmet vermektedir.

Eğitim

University Of Westminster, Uluslararası Ticaret Hukuku, 2018

Yeditepe Üniversitesi, Hukuk Fakültesi, 2016

Translate »