+90 216 266 33 97
·
info@ozkanlegal.com
·
Pazartesi-Cuma 09:00-18:00
İLETİŞİME GEÇİN

Hakan Özkan

Avukat

Email hakan@ozkanlegal.com

Phone 0 (216) 266 33 97

Kısa Özgeçmiş

Hakan Özkan, 2021 yılından itibaren yönetici ortak olarak görev yapmaktadır. İstanbul Barosu’na kayıtlı olan Hakan, hukuk alanında geniş bir yelpazede deneyime sahiptir. İş Hukuku, ceza hukuku, gayrimenkul hukuku, aile hukuku, finans hukuku ve göçmenlik hukuku gibi farklı alanlarda yoğunlaşmıştır.

Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2019 yılında başarıyla mezun olmuştur. Üniversite hayatı boyunca hem hukuk hem de işletme eğitimine odaklanarak, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden de 2022 yılında başarıyla mezun olmuştur.

Aynı zamanda, lisans eğitimini takiben Yeditepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde tezli yüksek lisans programına katılmış ve buradan başarıyla mezun olmuştur. Tezinde ise, “Türk İş Hukukunda İş Kazası ve İşverenin Sorumluluğu” başlığını tüm yönleriyle incelemiştir. Aldığı eğitim ve kazandığı deneyimler, onun uzmanlığını şekillendirmiş ve hukuki çözümlerde güçlü bir temel oluşturmuştur.

Profesyonel kariyerine ilk adımını İstanbul’daki önde gelen hukuk bürolarında staj yaparak atmıştır. 2021 yılında ise kendi hukuk bürosunu kurarak danışanlarına geniş bir yelpazede hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Müvekkillerine sağladığı güvenilir ve uzman desteği ile başarılı bir kariyere imza atmaktadır.

Eğitim

Anadolu Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme, 2023

Yeditepe Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Özel Hukuk Anabilim Dalı, Tezli Yüksek Lisans, 2023

Yeditepe Üniversitesi, Hukuk Fakültesi, 2019

Translate »