+90 216 266 33 97
·
info@ozkanlegal.com
·
Pazartesi-Cuma 09:00-18:00
İLETİŞİME GEÇİN

Şirketler Hukuku

Şirketler Hukuku

Özkan Legal | Özkan Avukatlık Bürosu, şirketler hukuku alanında uzmanlaşmış bir hukuk bürosu olarak işletmelere kapsamlı ve stratejik hukuki destek sunmaktadır. Girişimciler, şirketler, şirket ortakları ve yöneticiler için hukuki konular karmaşık olabilir ve büyük sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle, işletmenizin hukuki ihtiyaçlarını karşılamak, riskleri yönetmek ve başarıya ulaşmak için deneyimli bir avukat ekibiyle çalışmak önemlidir.

Şirketler hukuku hizmetlerimiz aşağıdakileri içermektedir:

1.Şirket Kuruluşu ve Yönetimi

Şirket kuruluşu sırasında size danışmanlık sağlıyoruz. Şirket türü seçimi, şirket ana sözleşmelerinin hazırlanması, hissedar anlaşmaları ve şirket tüzük, yönetmelik ve genelgelerinin oluşturulması gibi konularda size rehberlik ediyoruz. Ayrıca, şirket yönetimiyle ilgili hukuki konularda da destek sunuyoruz, şirket politikalarının ve prosedürlerinin KVKK’yauyumluluğunu sağlamak için çalışıyoruz.

2.Ticari Sözleşmeler

Müvekkillerimize ticari sözleşmeler konusunda hukuki danışmanlık sağlıyoruz. Satış sözleşmeleri, hizmet sözleşmeleri, iş birliği anlaşmaları, lisans sözleşmeleri ve diğer ticari anlaşmaların hazırlanması, müzakereleri ve değerlendirilmesi konusunda size destek oluyoruz. Amacımız, müvekkillerimizin güvende olmasını sağlamak ve işletme faaliyetlerinin sorunsuz bir şekilde yürütülmesini sağlamaktır.

3.Şirket Birleşme ve Devralmaları

Şirket birleşme ve devralmaları sırasında size kapsamlı bir hukuki danışmanlık sunuyoruz. Potansiyel anlaşmaların değerlendirilmesi, hukuki ‘’due diligence’’ süreçleri, sözleşmelerin hazırlanması ve müzakereleri konusunda size rehberlik ediyoruz. Müvekkillerimizin çıkarlarını korumak, riskleri yönetmek ve başarılı bir birleşme veya devralma süreci yönetmek için çalışıyoruz.

4.Şirket Uyuşmazlıkları ve Hukuki İhtilaflar

Şirketler arası anlaşmazlıkların çözümü ve hukuki ihtilafların yönetimi konusunda müvekkillerimize temsil sağlıyoruz. Sözleşme ihlalleri, hissedar anlaşmazlıkları, ticari anlaşmazlıklar ve diğer şirket hukuku ihtilaflarında hukuki uzmanlığımızı kullanarak adil sonuçlar elde etmek için mücadele ediyoruz.

Özkan Legal | Özkan Avukatlık Bürosu, şirketlerin hukuki ihtiyaçlarını anlamak ve çözüm odaklı bir yaklaşımla hukuki destek sağlamak için buradayız. Size özelleştirilmiş bir hizmet sunmak, işletmenizi güvende hissetmenizi sağlamak ve başarılı bir işletme faaliyeti yürütmenizi desteklemek bizim önceliğimizdir.

Translate »